Balmar Alternator 3.15" Dual Foot Saddle K6 Serpentine Pulley - 170A - 12V [XT-DF-170-K6]
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Alternator 3.15" Dual Foot Saddle K6 Serpentine Pulley - 170A - 12V
Features:
  • 3.15" Dual Foot Saddle
  • K6 Serpentine Pulley
  • 170A
  • 12V
Specifications:
  • Voltage: 12v
  • Amperage: 170A